Güç Çevrimi

Akü sarjer, Kombiler, Invertör, Konvertör

Mastervolt Kombiler
AC Master ve Mass Sinüs Dalga İnvertörler
ChargeMaster ve Mass Akü Şarj üniteleri

Mastervolt Combi İnvertör/Akü Şarj Cihazları piyasadaki en iyi ürün olarak kabul edilir ve güvenilirliği uzun yıllar içerisinde kanıtlanmıştır.
Mass Combi Ultra ve Pro İnvertör/Akü Şarj Cihazları, bilinen Mass Combi ürün yelpazesine dayanmaktadır ancak daha kompakt, daha güçlü ve daha verimlidir.

Detay

Mastervolt, 300 watt ila 40 kWatt arasında eksiksiz bir invertör ürün yelpazesi sunar. AC Master, küçük ve orta ölçekli uygulamalar için idealdir. Mass Sinüs invertörler ve gelişmiş Sine Ultra İnvertörler, daha büyük sistemler ve profesyonel amaçlar için tasarlanmıştır. Mastervolt, 230V / 50Hz ve 120V / 60Hz için invertörler sunmaktadır.

Detay

ChargeMaster mobil, gezi teknesi ve yarı profesyonel kullanım için uygundur ve aynı anda birden fazla akü bankını güvenli bir şekilde şarj eder. Mass Akü Şarj Üniteleri, profesyonel kullanımlar ve zorlu işler için mükemmeldir. Entegre alarm fonksiyonu ve çeşitli sertifikasyonları ile Mass Serisi, profesyoneller için en iyi seçimdir.

Detay

     
EasyCharge ve EasyCharge Taşınabilir - Akü Şarj Üniteleri
Mac, Mac Plus, Magic ve DC Master DC-DC Konvertörler
Transfer Sistemleri

EasyCharge Akü Şarj cihazı, su geçirmez epoksi dolgulu, aşındırıcı olmayan bir muhafaza içinde, kanıtlanmış Mastervolt 3-kademe + şarj özelliğine sahip giriş seviyesi bir modeldir. Hareket halindeki kişiler için ise, taşınabilir sürüm, her yerde kullanılabilir

Detay

Bu çok yönlü konvertörler, enerji tasarrufu sağlayan bir dimmer fonksiyonunun yanı sıra çıkış voltajı stabilizasyonunu içerir. Ayrıca, araçta veya teknede birden çok güç tüketen cihaz varsa, paralel bağlantı ile 40, 60 veya daha fazla amper kapasiteye ulaşılabilir.

Detay

Mastervolt Transfer Sistemi, şebeke, jeneratör veya invertör gücünüzü
düzenlemenize yardımcı olur ve doğru zamanda doğru güç aynaklarını otomatik olarak seçer. Mastervolt transfer sistemi ile aynı anda hem yemek pişirip, hem de çamaşır yıkayabilir veya TV seyrederken, klimanızı tam kapasite kullanabilirsiniz.

Detay