Kurumsal / Hakkımızda


Marin, Mobil ve Endüstri sektörleri, gelişen teknoloji sayesindedaha çevreci, daha iletişimci ve konforunuzu artıracak, hayatınızıkolaylaştıracak bir çok yeniliğe sahne oluyor. ArtıMarin Mobil Enerji Sistemleri mühendislik diplomalıkurucu ortakları ve mühendisleri ile bu ürünleri sizler için takip edip,sizlerin konforunuza sunuyor.

Artı Marin Mobil Enerji Sistemleri’nin müşterilerinesunduğu hizmetteki en belirgin farklılık sunduğu ürünlere sağladığı katmadeğer ve bunları projelendirerek, sunmasıdır. ArtıMarin Mobil Enerji Sistemleri’nin ürün yelpazesinde bulunanmühendislik ekipmanlarını, teklif aşamasından - uygulama aşamasına, tanıtımdan- devreye alma aşamasına kadar hassas ve titizlikle inceleyip, gereklideğerlendirmeler sonrasında müşterilerine sunmaktadır. Yurt dışında eğitimgörmüş ve sertifikalı mühendis kadrosu ile hizmet veren ArtıMarin Mobil Enerji Sistemleri uygulama aşamasında, montajıüstlenen taşeronlar ile ortak çalışarak, sistemlerin sorunsuz çalışmasınısağlamaktadır.

Küçük yelkenli teknelerden, Mega yatlara, Karavanlardan, askerizırhlı araçlara, küçük çiftliklerden, petrol rafinelerine kadar uzanangeniş bir portföye hizmet eden Artı Marin Mobil Enerji SistemleriTürk Standartları Enstitüsü tarafından verilmiş Hizmet yeterlilik sertifikasıve Türkiye genelindeki servis ağı sayesinde müşterilerine yerindeservis hizmeti de sağlamaktadır. Artı Marin Mobil EnerjiSistemleri'nin sunduğu geniş ürün yelpazesi müşterilere bir çokmühendislik ekipmanını tek bir adresten temin etme ve tek bir firma ile temastakalma kolaylığı sağlamaktadır.

Vizyonu

Artı Marin Mobil Enerji Sistemleri 2007 yılında kurulduğu tarihten bu yana güçlü ve yenilikçilik odaklı bir firma olmuştur. Bu teknoloji ve yenilikçi odaklı yaklaşım Artı Marin Mobil Enerji'yi diğer firmalardan farklı kılmaktadır. Deneyimli mühendis kadrosu ile birlikte sunulankatma değer, yüksek kalite sistemler ve servis desteği ile emsalsiz bir avantaj sağlıyor. Artı Marin Mobil Enerji'nin sistem çözümleri özellikle profesyonel marin, gezitekneleri, profesyonel mobil, karavan, endüstriyel tesisler ve alt yapı sistemlerinde uzun yıllardır çok yüksek oranda talep görmektedir.

Dünyaca Ünlü Markalar

Dünyanın sayılı tekne, yat, karavan, araç üreticilerinin tercih ettiği markaları incelediğiniz zaman hep belli başlı markaların ön plana çıktığını görüyorsunuz. Yüksek adette üretim yapan üreticiler edindikleri tecrübeler ile artık kendilerine güvenilir  tedarikçiler ediniyorlar. Artı Marin Mobil Enerji Sistemleri Türk üreticilere ve kullanıcılara güvenilir ürünler sunarak, onların sürdürülebilir başarısına ortak oluyor. Bu konuda elde ettiği başarısı, yurtdışında aldığı bir çok ödülle perçinlenmiş durumda.

Sistem Çözümleri

Artı Marin Mobil Enerji Sistemleri'nin hizmetlerindeki en büyük farklılık sunduğu ürünlere katma değer katarak sunmasıdır. Ürün yelpazesinde bulunan enerji gereçleri, güç çevrim sistemleri, elektrik ekipmanları, dijital geçiş sistemleri, aydınlatma sistemleri, marin klimasistemleri, deniz suyu arıtma sistemleri, uydu haberleşme sistemleri ve benzeri bir çok mühendislik ekipmanlarını projelendirerek müşterilerine sunmaktadır.

Ülke Çapında Servis Ağı

Artı Marin Mobil Enerji Sistemleri, küçük yelkenli teknelerden, megayatlara, gıda araçlarından, askeri araçlara, nakliye depolarından, çevrim santrallerine kadar çok geniş bir endüstri alanında hizmet vermektedir. Bu hizmeti, sürekli kılabilmek için de ülke geneline yayılmış servis ağı ile bir çok mühendislik ekipmanını tek bir adresten temin etme ve tekbir firma ile temasta kalma kolaylığı sağlamaktadır.