Marin


MARİN

Komfor,güvenlik ve lüks marin elektronik cihazların kullanımında en önemli konulardır.Tekne üreticileri ve sahipleri evlerinde alışkın oldukları konforuteknelerindeki elektrik sistemlerinde görmek isterler. Çamaşır yıkamamakinesinden, en gelişmiş yazılımlı navigasyon sistemlere, Multi medyasistemlerden ısıtma, soğutma ve elektrikli fırınlara kadar, her ürün eşitderece de güvenilir ve kolay kullanılabilir olmalı. Yatlar ve tekneler seyirhalinde iken tekne sahipleri ve mürettebatı tüm önemli marinalarda ve tüm sahilkesiminde hizmet ve bakım için Artı Marin bayilerinin hizmet vebakım için hazır olduğundan emin olabilirler.

İsterteknede, ister tersanede veya uzak bir bölgede kaygısız ve güvenilir bir teknekonforu sağlanır, denizcilerin teknede endişesiz olarak seyiryapmasının keyfini sağlar.
PROFESYONEL MARİN

Ticariamaçlı profesyonel denizcilikte gemiler, römorkörler, kanal gemileri, ikmalgemileri veya nakliye gemileri çalışma yeri olarak hizmet verirler. Mutlakgüvenirlilik bu sektör için büyük önem taşımaktadır ve bugerçek ticaret sektörü için özel ürünler geliştirerek yansıtılmaktadır.Artı Marin tarafından satışı yapılan ürünler 24 saat kullanımda, yükseksıcaklıklarda ve kirli ortamlarda bile üst düzey işlevsellik sunuyor. Mümkünolan en iyi şok ve titreşim azaltma özelliklerine sahip bu ürünler endüstrininyüksek standartlarını karşılamaktadır.

TicariDenizcilik uzun ömürlü ürünlerin, dünyanın her yerinde hızlı servis imkanı iledesteklenmesini gerektirir. Artı Marin son 10 yıldır bu yönü ile uzmanlaşmıştır,ayrıca sayısız profosyonel gemi imalatçısı ile mükemmel ilişkiler kurmuştur.